תערוכות

 

בבית גבריאל שטחי תצוגת אמנות ייחודיים ואטרקטיביים. הבית ידוע בפתיחותו לאמנים, ציירים, פסלים וצלמים, ותיקים וצעירים,אמנים ידועים ומתחילים עם דגש לתושבי הצפון והעמק.  ההובלה של היצירות לתערוכה ופירוקן באחריות האמן. תליית התערוכה תתבצע ע"י צוות בית גבריאל. אמנים המעוניינים להציג בבית גבריאל מתבקשים לפנות אלינו בטלפון 04-6751175

 

רמי אטר - מיצג פסל

רמי אטר, פסל, יליד 1960, אב לשי ולמאי, בן זוג למיכל, חי בתל אביב, ישראל .
בשנים האחרונות מתאפיין תהליך היצירה של רמי אטר בדיאלוג – מפגש חוקר, בודק, מחפש עם הברזל – חומר אליו הוא קשור בצורה מיוחדת. תהליך זה מוליד טכניקות חדשות ושילובים ייחודיים ליצירתו, דרכם הוא מבטא את עצמו בשילוב מרקם, צבע וצורה, תוך יצירת שפה חדשה. היצירה נולדת בתוך מרחב חיים רב פנים המתבטא בניגודיות שבעבודותיו.
בתהליך היצירה הזה הופך הברזל הקר והנוקשה לאובייקט חי ונושם.
לפני 30 שנה יצר את הפסל הראשון שלו.
לאחר פסק זמן ארוך והשתלמות בסדנה לעבודה אמנותית בברזל של רמי רודיך, הפיסול הוא העשייה החשובה בחייו. היכולת לעבד את הברזל וליצור ממנו פסלים, מאפשרת לו ביטוי אישי ייחודי ומרחב של יצירה.
העשייה האמנותית שלו שואבת את השראתה מכוחות החיים המקיפים אותו במופעים שונים – אנושיים, טבעיים, אורבניים.
העבודות עשויות כולן ברזל תעשייתי שעובד ביד בעיקר תוך שימוש במבערים. חלק מהעבודות נעשו על ידי התכה חלקית וגריעה מהחומר ואחרות נבנו אט אט מפיסות מתכת שעובדו וחברו להן יחד בדרך שמעניקה להן משמעות נוספת.
עבודות השנה האחרונה מבטאות את הניגוד בין יופי וכיעור, תנועה רכה מול קשיות החומר.
רמי אטר, אשר רק לאחרונה חשף את עבודותיו לקהל, מציג בתערוכות קבוצתיות בארץ ובחו”ל.
http://www.ater-art.com

גלריית תמונות

מערכת למכירת כרטיסים